Kancelář předsedy

Olga Pexídrová

Předsedkyně

pexidrova@eyp.cz
+420 775 115 580

Valentina Dytrychová

Asistentka kanceláře předsedkyně

dytrychova@eyp.cz

Kryštof Stupka

Koordinátor pro zahraniční otázky

stupka@eyp.cz

Polina Sirotina

Koordinátorka pro vzdělávací program

sirotina@eyp.cz

Hana Voběrková

Koordinátorka pro vzdělávací program

voberkova@eyp.cz

Projekty

Marek Haisl

Místopředseda pro projekty

haisl@eyp.cz
+420 725 329 635

Do oddělení Projektů spadají hlavní organizátoři zasedání, viz Kontakty.

Finanční oddělení

Filip Jiroušek

Místopředseda pro finance

jirousek@eyp.cz
+420 724 367 127

Karolína Martinčová

Koordinátorka pro finance

martincova@eyp.cz

Elizabeth Krivenja

Koordinátorka pro projekt Understanding Europe

krivenja@eyp.cz

Fundraisingové oddělení

Tereza Voženílková

Členka předsednictva odpovědná za fundraising

vozenilkova@eyp.cz
+420 606 305 431

Jakub Češka

Koordinátor pro fundraising

ceska@eyp.cz

Daniel Dvořáček

Koordinátor pro fundraising

dvoracek@eyp.cz

Viktor Karlíček

Koordinátor pro fundraising

karlicek@eyp.cz

Martin Kodada

Koordinátor pro fundraising

kodada@eyp.cz

Hoang Nguyen

Koordinátor pro fundraising

hoang.nguyen@eyp.cz

Vendula Panchartková

Koordinátorka pro fundraising

panchartkova@eyp.cz

Vojtěch Trochta

Koordinátor pro fundraising

trochta@eyp.cz

Adam Vymazal

Koordinátor pro fundraising

vymazal@eyp.cz

Oddělení pro vnější vztahy

Veronika Wilhelmová

Členka předsednictva odpovědná za vnější vztahy

wilhelmova@eyp.cz
+420 733 649 930

Iana Culic

Koordinátorka pro grafický design senior

culic@eyp.cz

Adam Kraus

Koordinátor pro grafický design junior

kraus@eyp.cz

Vanessa LaGrange

Koordinátorka pro grafický design junior

lagrange@eyp.cz

Mikoláš Fišer

Koordinátor pro grafický design junior

fiser@eyp.cz

Dominika Wilhelmová

Koordinátorka pro komunikaci se školami a učiteli

wilhelmova.d@eyp.cz

Samuel Týče

Koordinátor pro komunikaci se školami a učiteli

tyce@eyp.cz

Aneta Šeráková

Koordinátorka pro mediální vztahy

serakova@eyp.cz

Jan Nathaniel Čamaj

Koordinátor pro jazykovou korekturu a kreativní tvorbu

camaj@eyp.cz

Pavel Mládek

Koordinátor pro jazykovou korekturu

mladek@eyp.cz

Ondřej Sojka

Koordinátor pro jazykovou korekturu

sojka@eyp.cz

Anna Švecová

Koordinátor pro kreativní tvorbu

svecova@eyp.cz

Oddělení pro lidské zdroje

Maxmilán Sup

Člen předsednictva odpovědný za vnější vztahy

sup@eyp.cz
+420 724 221 182

Jakub Švantner

Asistent oddělení pro lidské zdroje

svantner@eyp.cz

Jana Soukupová

Koordinátorka pro tréninky EPM

soukupova@eyp.cz

Tereza Jeníčková

Koordinátorka pro členské akce

jenickova@eyp.cz

Patrik Houzar

Koordinátor pro členské akce

houzar@eyp.cz

Petr Mizera

Koordinátor pro členské akce

mizera@eyp.cz