Kancelář předsedy

Martin Šimáček

Předseda

simacek@eyp.cz
+420 604 874 948

Vanessa Nguyen

Koordinátorka pro zahraniční vztahy

nguyenv@eyp.cz

Jakub Kotík

Asistent kanceláře předsedy

kotik@eyp.cz

Dominik Filipp

Asistent kanceláře předsedy

filipp@eyp.cz

Oddělení projektů

Adam Palivec

Místopředseda pro projekty

palivec@eyp.cz
+420 737 843 874

Do oddělení Projektů spadají hlavní organizátoři zasedání, viz Kontakty.

Finanční oddělení

David Čapek

Místopředseda pro finance

capek@eyp.cz
+420 775 952 809

Matěj Volf

Koordinátor pro finance

volf@eyp.cz

Fundraisingové oddělení

Alžběta Vítková

Členka předsednictva odpovědná za fundraising

vitkova@eyp.cz
+420 608 601 402

Marek Jankovský

Koordinátor pro fundraising

jankovsky@eyp.cz

Eliška Sedlářová

Koordinátor pro fundraising

sedlarova@eyp.cz

Oddělení vnějších vztahů

Daniel Dvořáček

Člen předsednictva odpovědný za vnější vztahy

dvoracek@eyp.cz
+420 775 134 801

Anna Stieberová

Koordinátorka pro grafický design

stieberova@eyp.cz

Diana Šabatová

Koordinátorka pro média a sociální sítě

sabatova@eyp.cz

Pavel Mládek

Koordinátor pro jazykovou korekturu

mladek@eyp.cz

Alan Karlíček

Koordinátor pro jazykovou korekturu

karlicek.a@eyp.cz

Klára Hanzlíková

Koordinátorka pro komunikaci se školami

hanzlikova@eyp.cz

Marek Příplata

Koordinátor pro komunikaci se školami

priplata@eyp.cz

Oddělení lidských zdrojů

Michaela Trčková

Členka předsednictva odpovědná za lidské zdroje

trckova@eyp.cz
+420 737 342 237

Sophia Serebryanaya

Koordinátorka pro emeritní členy a vzdělávací program

serebryanaya@eyp.cz

Denis Borek

Koordinátor pro řádné a přechodné členy

borek@eyp.cz