Kancelář předsedy

Olga Pexídrová

Předsedkyně

pexidrova@eyp.cz
+420 775 115 580

Milana Yandieva

Koordinátorka pro akademickou kvalitu

yandieva@eyp.cz
+420 777 347 637

Veronika Wilhelmová

Koordinátorka pro zahraniční otázky

wilhelmova@eyp.cz
+420 733 649 930

Projekty

Marek Haisl

Místopředseda pro projekty

haisl@eyp.cz
+420 725 329 635

Do oddělení Projektů spadají hlavní organizátoři zasedání, viz Kontakty.

Finanční oddělení

Filip Jiroušek

Místopředseda pro finance

jirousek@eyp.cz
+420 724 367 127

Fundraisingové oddělení

Tereza Voženílková

Členka předsednictva odpovědná za fundraising

vozenilkova@eyp.cz
+420 606 305 431

Martina Plesníková

Koordinátorka pro fundraising

plesnikova@eyp.cz
+420 733 370 149

Lilly Spieglová

Koordinátorka pro fundraising

spieglova@eyp.cz
+420 608 464 647

Adam Vymazal

Koordinátor pro fundraising

vymazal@eyp.cz
+420 773 199 039

Oddělení pro vnější vztahy

Veronika Wilhelmová

Členka předsednictva odpovědná za vnější vztahy

wilhelmova@eyp.cz
+420 733 649 930

Iana Culic

Koordinátorka pro grafický design

culic@eyp.cz
+420 775 536 929

Vanessa LaGrange

Koordinátorka pro grafický design junior

lagrange@eyp.cz
+420 734 549 572

Pavel Mládek

Koordinátor pro Dny EPM

mladek@eyp.cz
+420 607 154 197

Hoang Nguyen

Koordinátor pro grafický design junior

hoang.nguyen@eyp.cz
+420 778 095 777

Adam Kraus

Koordinátor pro grafický design junior

kraus@eyp.cz
+1 (925) 255-6878

Jana Soukupová

Koordinátorka pro komunikaci se školami a učiteli (Čechy a Vysočina)

soukupova@eyp.cz
+420 773 910 123

Aneta Šeráková

Koordinátorka pro mediální vztahy

serakova@eyp.cz
+420 603 734 143

Aneta Brožová

Koordinátorka pro grafický design junior

brozova@eyp.cz
+420 731 224 824

Markéta Scheinostová

Koordinátorka pro komunikaci se školami a učiteli (Morava a Slezsko)

scheinostova@eyp.cz
+420 731 716 737

Michaela Onuferová

Koordinátorka pro nová média

onuferova@eyp.cz
+420 724 321 654

Oddělení pro lidské zdroje

Maxmilán Sup

Člen předsednictva odpovědný za vnější vztahy

sup@eyp.cz
+420 724 221 182

Markéta Ovečková

Koordinátorka odpovědná za lidské zdroje

oveckova@eyp.cz
+420 775 633 711

Hana Voběrková

Koordinátorka odpovědná za lidské zdroje

voberkova@eyp.cz
+420 774 109 112

Tomáš Pacovský

Koordinátor odpovědný za lidské zdroje

pacovsky@eyp.cz
+420 721 833 933