Evropský parlament mládeže v ČR, z.s.

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1

číslo účtu: 2400597829/2010
IČO: 69056765

Spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 9628.

e-mail: eyp@eyp.cz

Předsednictvo

Martin Šimáček

Předseda

simacek@eyp.cz
+420 604 874 948

Daniel Dvořáček

Člen předsednictva odpovědný za vnější vztahy

dvoracek@eyp.cz
+420 775 134 801

Adam Palivec

Místopředseda pro projekty

palivec@eyp.cz
+420 737 843 874

Jakub Rech

Člen předsednictva odpovědný za lidské zdroje

rech@eyp.cz
+420 723 998 945

David Čapek

Místopředseda pro finance

capek@eyp.cz
+420 775 952 809

Vanessa Nguyen

Členka předsednictva opdovědná za fundraising

nguyenv@eyp.cz
+420 776 070 786

Kontrolní komise

Vitkor Karlíček

Člen kontrolní komise

karlicek@eyp.cz

Filip Jiroušek

Člen kontrolní komise

jirousek@eyp.cz

Marek Haisl

Člen kontrolní komise

haisl@eyp.cz

Hlavní organizátoři Regionálních výběrových konferencí

Diana Šabatová

Regionální výběrová konference Liberec 2021

sabatova@eyp.cz

Denis Borek

Regionální výběrová konference Liberec 2021

borek@eyp.cz

Lucie Bambušková

Regionální výběrová konference Třebíč 2021

bambuskova@eyp.cz

Matěj Volf

Regionální výběrová konference Třebíč 2021

volf@eyp.cz