Podpořte nás

Proč je pro nás důležitá Vaše podpora?

Veškerá práce European Youth Parliament (EYP), včetně příprav velkých mezinárodních zasedání, je postavena na principu dobrovolnictví jeho členů. Nicméně lidské zdroje nejsou jediným potřebným faktorem pro úspěšné pořádání našich akcí. Uvědomujeme si, že bez finanční a materiály podpory od veřejného i soukromého sektoru by chod naší organizace nebyl možný. A právě proto si spolupráce se všemi našimi partnery velice vážíme.

 

Kdo podporuje EYP a jaká byla podpora předchozích mezinárodních zasedání?

Skrze podílení se na realizaci 85. Mezinárodního zasedání EYP – Brno 2017 podpoříte celoevropskou síť, která propojuje 40 zemí Evropy a organizuje téměř 600 akcí ročně pro víe než 34 000 účastníků. EYP dlouhodbě spolupracuje s např. německým ministerstvem zahrančních věcí, Stiftung Mercator, Erasmus+, Der Deutsche Sparkassen- und Giroverband (DSGV) a European Savings Banks Group (ESBG). Mezinárodní zasedání se také konají pod patronstvím veřejně známých osobností pohybujicích se na regionální, národní a evropské politické scéně. Comité d’Honneur EYP je pak složena z předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze, předsedy Evropské komise Jean-Claude Junckera a vysoké představitelky Evropské unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Federici Mogheriniové.

Předešlá mezinárodní zasedání byla sponzorována lokálními i nadnárodními společnostmi jako jsou mj. BMW, Lidl či Turkish Airlines a navštívili je významné osobnosti jako např. švédská princezna Viktorie či Jean-Claude Trichet, bývalý prezident Evropské centrální banky. Cílem našeho zasedání je zaměřit se především na národní úroveň, abychom účastníkům z různých koutů Evropy představili Českou republiku, její kulturu a místní výrobky.

 

Kdo v současné době podporuje 85. Mezinárodní zasdání EPM – Brno 2017?

Nad 85. Mezinárodním zasedáním EYP – Brno 2017 převzali patronství eurokomisařka Věra Jourová, předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka, a primátor města Brna Petr Vokřál. Zasedání se uskuteční také za podpory místních vysokých škol – Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity v Brně a Vysokého učení technického v Brně. Mimo to Evropský parlament mládeže v ČR úzce spolupracuje s Informační kanceláří Evropského parlamentu a Zastoupením Evropské komise v ČR.

 

Co Vám přinese podpora našich aktivit?

Podporou naší akce budete propagovat značku své společnosti až před  desítkami tisíc mladých lidí skrze Evropu, představíte svou práci během zasedání 300 nadšeným účastníkům, zařadíte se na seznam podporovatelů, který zahrnuje známá jména z národní i evropské úrovněň a velké nadnárodní společnosti, a přitom podpoříte rozvoj dovedností mladých lidí.

 

Kde nás můžete kontakovat?

Napište nám na is17brno@eyp.cz či kontaktujte přímo hlavní organizátory akce, Michaelu Novotnou (novotna@eyp.cz) či Michala Koláčka (kolacek@eyp.cz), jistě s Vámi rádi proberou možnosti spolupráce.

POŘÁDAJÍ

Schwarzkopf Stiftung je mezinárodní organizace zaštiťující European Youth Parliament (EYP). EYP Czech Republic je národní pobočkou EYP.