Partneři

Ačkoliv je EYP na mezinárodní úrovni podporováno nadací Schwarzkopf Stiftung v Berlíně, celkové zdroje jsou omezené a spoléháme na nezávislé partnery a spolupráci s místními a národními zúčastněnými stranami, abychom nabídli obohacující zkušenost všem účastníkům a zároveň udržovali co nejnižší poplatky. Věříme, že to, co děláme, poskytne našim mladým účastníkům něco, co si s sebou odnesou i do budoucna a co bude utvářet i jejich další aktivity. Proto podpora Mezinárodního zasedání v Brně 2017 znamená přímý příspěvek k osobnímu rozvoji evropské mládeže tím, že nám umožníte, aby tato událost byla opravdu jedinečná a nezapomenutelná.

Naši partneři těží z mediálního pokrytí v rámci národních hranic i za hranicemi, přičemž dosah našich aktivit putuje do nejvzdálenějších koutů Evropy. Také v závislosti na druhu partnerství mohou naši sponzoři přímo kontaktovat všechny účastníky, například prostřednictvím distribuce propagačních materiálů prezentující dané produkty. V neposlední řadě naši partneři získávají přístup k 300 účastníkům ze 40 různých evropských zemí a obecné síti, která osloví více než 30 000 nových lidí ročně.

NAŠIMI PARTNERY JSOU

PODPORUJÍ NÁS

POŘÁDAJÍ

Schwarzkopf Stiftung je mezinárodní organizace zaštiťující European Youth Parliament (EYP). EYP Czech Republic je národní pobočkou EYP.